Energy Control Technics

Rozdzielnie wysokiego, średniego i niskiego napięcia

Energy Control Technics Sp. z o.o.

Energy Control Technics Sp. z o. o. powstała w 1996 r. Od momentu założenia jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży elektroenergetycznej. Podczas kilkunastoletniej obecności na europejskim rynku możemy poszczycić się wieloma projektami zrealizowanymi z udziałem naszej firmy oraz dużym zaufaniem naszych klientów.

Główną dziedziną działalności naszej firmy są usługi związane z projektowaniem, wykonywaniem obwodów wtórnych, montażem i serwisem dla stacji elektroenergetycznych średnich i wysokich napięć w izolacji powietrznej i gazowej SF6. W okresie ostatnich kilku lat rozszerzyliśmy naszą ofertę o usługi związane z realizacją projektów związanych z pozyskiwaniem energii ze źródeł odnawialnych. Długotrwałe zadowolenie naszych Klientów znajduje się w centrum naszego działania.

Firma Energy Control Technics Sp. z o. o. specjalizuje się w dostarczeniu kompleksowych usług dla elektroenergetyki średnich i wysokich napięć. Nasz wysoko wykwalifikowany personel posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas współpracy przy budowie nowych, lub renowacji już istniejących stacji SN w izolacji powietrznej i gazowej SF6 na całym świecie. Zdobyte w tym czasie doświadczenie i specjalistyczna wiedza w połączeniu z potencjałem naszej kadry, pozwalają nam na realizację najbardziej ambitnych zadań. Dzięki współpracy z czołowymi producentami nowoczesnych rozdzielnic SN, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom najlepsze rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Posiadamy bogate zaplecze techniczne obejmujące wyspecjalizowany sprzęt i urządzenia wykorzystywane podczas prac związanych z rozruchem rozdzielni. Ponadto posiadamy specjalne narzędzia i urządzenia wykorzystywane podczas prac remontowych i serwisowych.